Značka: STP

STP Diesel Injector Cleaner 200 ml

Neohodnoceno
128 Kč
Skladem (2 ks)

STP Diesel Injector Cleaner 200 ml

Jedno ošetření tímto jedinečným přípravkem vyčistí trysky, rychle rozpustí usazeniny a tím zvýší výkon motoru. Výrobek je bezpečný pro katalyzátory.

Pravidelné používání STP Čističe vstřikovacího systému pro dieselové motory pomáhá:

  • Obnovit výkon a akceleraci
  • Vyrovnat volnoběh
  • Vyčistit a vyrovnat systém přívodu paliva
  • Snížit spotřebu paliva
  • Snížit emise

Vstřikovací trysky jsou konstruovány tak, aby palivo bylo dodáváno patřičnou měrou do spalovací komory. Ale špinavé trysky přeruší tento průběh, způsobí občasný průtok, a přívod paliva do motoru může být I přerušen. Spálením složek jako guma, lak a voda se mohou ucpat nebo zkorodovat palivové filtry. Tyto okolnosti mají za důsledek špatné starty, nepravidelný volnoběh, špatné spalování, ztrátu výkonu, vynechávání, úbytek paliva a zvýšení emisí. Dieslové palivo může obsahovat škodlivé množství vody, která se sráží a znečišťuje. Voda v palivovém systému může zapříčinit snížení výkonu motoru, korozi a v chladném počasí může přítok paliva zamrznout. Emulgátor v přípravku je konstruovaný k zachycení molekul vody a jejich neškodný průchod přes motor. Ochrání vnitřní plochy palivového systému před korozí. Detergent efektivně odstraní nečistoty, lak a usazeniny z kovových ploch motoru, neutralizuje kyselé formy spalování a takto redukuje korozi.

Použití:

Přidejte celý obsah přímo do palivové nádrže (diesel). Jedna láhev (250ml) ošetří 50 - 60 litrů. K dosažení nejlepšího výsledku používejte každých 5000 kilometrů. Možné používat s ostatními STP přípravky. &&&

Kategorie: E-Shop
Objem balení: 200ml