Značka: Wowo's

Wowo's Contact 121 Wax 200 ml

Neohodnoceno
1 499 Kč
Skladem (2 ks)

Wowo's Contact 121 Wax 200 ml

Wowo’s Contact 121 Wax 200 ml je silně hydrofobní tuhý vosk vhodný pro lakované části automobilu s geniálním povrchovým kontaktním úhlem 121 stupňů.

CONTACT 121 od Wowo je Old School tuhý vosk obohacený New School technoligiemi. Směs nejlepších brazilských karnaubských a montanských vosků kombinovaná s nejnovějšími špičkovými německými a švýcarskými povrchovými technologiemi. Výsledkem je snadno použitelný vosk, který vašemu laku zajistí hluboký lesk. Důležité je, že CONTACT 121 poskytuje vynikající vodoodpudivost s úžasným povrchovým kontaktním úhlem 121 stupňů, což znamená, že voda není schopna se udržet na chráněném povrchu.

Proces aplikace je neuvěřitelně snadný! Jednoduše vezměte pěnový nebo mikrovláknový aplikátor a naberte malé množství vosku. Jakmile je aplikátor potažen vrstvou vosku, naneste jej na lakovaný panel. Můžete nanášet jak po jednotlivém panelu, tak klidně i najednou celý vůz. Jakmile vosk nanesete, vezměte utěrku z mikrovlákna a vyleštěte. Výsledkem bude vysoce lesklý povrch připravený na show.

Postup při aplikaci:
1) Ujistěte se, že je vozidlo čisté a suché
2) Nejlepších výsledků dosáhnete po vyleštění laku vozidla
3) Při ručním nanášení použijte pěnový aplikátor
4) Naneste na povrch lehkým kruhovým nebo i křížovým pohybem
5) Nakonec vyleštěte do vysokého lesku pomocí čisté mikrovláknové utěrky

Upozornění: Vyhněte se aplikaci na gumové nebo plastové obložení, abyste snížili riziko drobného zabarvení

Objem: 200 ml

Cena za 1ks

Kategorie: Tuhé vosky na auto